betboo tempobet jojobet rotabet 1xbet safirbet astropay asyabahis restbet betist astropay perabet cratosslot grandbetting

Metalsan, 2001 yılında kurularak, sektöre yeni bir iş akışı getirmek için vizyon ve misyonlarını belirlemiştir.

 

Metalsan, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, müşterileri, ortakları, alt bayileri ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

 

 

Müşterilerimiz Velinimetimizdir

 

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında

da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

 

 

Daima “En İyi” Olmak, Vazgeçilmez Hedefimizdir

 

Kalitede, hizmette, teknik ve uygulama konularında, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir. 

 

  

En Önemli Sermayemiz, İnsan Kaynağımızdır

 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.
En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Metalsan’a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Metalsan ailesini kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. 

 

 

Amacımız, Sürekli Gelişmek İçin Kaynak Yaratmaktır

 

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere sermayenin hakkı olan karı, hissedarlara sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir. 

 

 

Üstün İş Ahlakı ve Dürüst Çalışma İlkelerine Uymak Düsturumuzdur

 

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara
ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. 

 

 

Gücümüzü Aldığımız Türk Ekonomisine Güç Katmayı Hedef Alırız

 

Çoğunluğu sanayi ve Endüstriyel tesis sahibi olan müşterilerimize verdiğimiz hizmetten, doğru ürün anlayışından ve geleceğe yönelik uzun yılları kullanım sağlamalarını hedeflerken, Türk ekonomisine değer katan bu yatırımcılara her türlü hizmet, destek ve gelişim için sonsuz destek vermeyi görev olarak biliyoruz. 

Copyright © 2021 Metalsan. Tüm hakları saklıdır. Gizlilik İlkesi
Özel Yapım Reklam Ajansı